Kasteelconcert Duo Leora : Echoes of Spain (zang en gitaar)

Sopraan Fleur Strijbos en gitariste Emma Wills vormen het dynamische “Duo Leora”, waarvan onze nationale klassieke muziekzender Klara aan de oorsprong ligt. Ze werden immers allebei uitgenodigd voor de serie “De Twintigers” en werkten samen op het Walden Festival van Klara.

Hun programma “Echoes of Spain” inspireerde hen om hun muzikale reis samen voort te zetten. De naam “Leora”, wat “licht” betekent in het Hebreeuws en Grieks, weerspiegelt hun gedeelde visie om klassieke muziek te brengen met frisse, speelse en expressieve interpretaties.

Met “Echoes of Spain” creëren ze een betoverende sfeer vol Spaanse flair. Muziek van Rodrigo, Granados, de Falla en Obradors wordt in eigen arrangement gebracht. Hun muziek gaat over liefde in al haar schakeringen: speels, dromerig en soms getint met tragedie. Wat hen onderscheidt is niet alleen hun vaardige vertolkingen,maar ook hun intuïtieve muzikale band.

Reist u met ons mee naar Spanje

Zondag 16 november 2025 van 10:30 tot 12:00
Contactgegevens  cultuur@malle.be
Prijzen en voordelen: Basistarief € 12,00 – vvk € 10,00

Datum

  • 16/11/2025 - 10:30u

Meer informatie over deze activiteit?

This field is for validation purposes and should be left unchanged.